Etap ustny KAL – najważniejsze informacje

Szanowni Państwo,

w zakładce „Etap ustny” opublikowaliśmy ostateczne grafiki grafiki rund ustnych w dniach 17 i 18 września br., uwzględniające zmiany wynikające m.in. ze zgłoszonych konfliktów interesów (o wszelkich istotnych zmianach zarówno Drużyny, jak i Arbitrzy zostali powiadomieni indywidualnie).

Wyniki eliminacji ustnych zostaną ogłoszone w dniu 17 września o godz. 20:00 za pośrednictwem platformy Microsoft Teams (link i pozostałe dane zostały przesłane Drużynom w drodze mailowej). Bardzo prosimy o zadbanie, aby każda drużyna była reprezentowana chociaż przez jednego przedstawiciela. Po ogłoszeniu wyniki eliminacji opublikujemy również na stronie oraz na LinkedInie/Facebooku.

Przypominamy, że w tym roku liczba osób uczestniczących w finale Konkursu została z przyczyn bezpieczeństwa niestety znacząco ograniczona (obowiązuje lista imienna gości). Finał, wraz z towarzyszącym mu Cocktailem Arbitrażowym, odbędzie się w dniu 18 września o godz. 17:00 w ogrodzie Sądu Arbitrażowego Lewiatan przy ul. Zbyszka Cybulskiego 3 w Warszawie. Na wydarzenie to serdecznie zapraszamy (zgodnie z § 3 ust. 2 Aneksu do Regulaminu Konkursu):

  1. wszystkie cztery drużyny półfinałowe;
  2. drużyny, które otrzymają Nagrody za Najlepsze Pisma (lista tych drużyn zostanie ogłoszona wraz z wynikami eliminacji ustnych);
  3. osobę, która otrzyma Nagrodę dla Najlepszego Mówcy (o czym zostanie powiadomiona);
  4. arbitrów półfinałowych oraz finałowych.

Wszystkie pozostałe Drużyny oraz pozostałych Arbitrów serdecznie zapraszamy do śledzenia przebiegu finału w Internecie (transmisja na żywo) pod wskazanym linkiem.

Pozdrawiamy serdecznie

Organizatorzy KAL